Naujienos

MOKYKLOS ADRESAS

23 Geg. 2016Po ilgos ir kruopščios patalpų, tinkamų mokyklai, paieškos skubame dalintis džiugiomis naujienomis - Vilniaus humanistinė mokykla kuriasi Konstitucijos pr. 11, VšĮ Vilniaus kooperacijos kolegijos I-ajame aukšte. Turime puikias patalpas klasėms ir didelę sporto salę.

Šiuo metu intensyviai dirba mūsų architektai, talentingieji Gintaras ir Vita Šerniai (įmonė "Skliauto pėda. G. Šerniaus Projektavimo firma"). Ruošiamas patalpų pritaikymo ugdymosi reikmėms projektas. Mūsų mokyklos interjeras bus išskirtinis, šiuolaikiškas, multifunkcinis, estetiškas ir nė kiek neprimins nuobodžių ir skurdžių tipinių klasių.

Nuoširdžiai tikime, kad mokyklos erdvė turi ne tik stimuliuoti mąstymą, mokymąsi, kūrybiškumą, bet ir reprezentuoti mokyklos filosofiją, materializuoti tarpusavio santykius ir sąveikas.

Dar rudenį pedagogų komanda karštai diskutavo, kokia turi būti mokyklos fizinė aplinka. Sukūrėme mokyklos interjero vizijos inspiracijų albumą, kurį pateikiame jūsų dėmesiui. Albume užfiksuotos pagrindinės idėjos, reikalavimai interjerui, lūkesčiai mūsų architektams.

Daugiau informacijos galite rasti čia.