Naujienos

Šviesos šventė

14 Gruod. 2016
Šviesos šaltinių būna įvairių!
Pavyzdžiui, šviesą gali skleisti mokykliniai baldai! Vaikams buvo staigmena šį rytą rasti šviečiančius mokyklos suoliukus.
Kelią galima pasišviesti savo rankomis pasigamintu žibintu. Kruopščiai, skylutė prie skylutės popieriuje badant ertmes, pro kurias spindės šviesa. Mūsų vaikų žibintuose skylutės įgavo žvaigždynų pavidalus: Orionas, Kasiopėja, Grįžulo ratai... Vis dar aidi vaikuose Žvaigždynų savaitės atgarsiai ir dangaus šviesulių spindesys.
Šviesą skleidžia kalėdinė eglutė, kurią visi kartu - vaikai, mamos, tėčiai, mokytojai - dabinome pačių pasigamintais žaisliukais ir mirksinčiomis lemputėmis.
Šviesa sklinda iš kepamų bandelių -  "Liucijos katinėlių". Matyt, nuo šafrano. Nors greičiausiai nuo rūpestingų mūsų rankų, kurios su meile minkė, raitė, kepė ir dalinosi.
Švyti dainuojantis žmogus, nes dainose slypinčią šviesą labai sustiprina muzikos garsai!
Švytėti ima Žodis, kai tėtis ar mama deklamuoja savo mėgstamą vaikystės eilėraštį, suklysta, nurausta ir pradeda jį iš naujo. Kaip vis dėlto svarbu vaikui matyti savo tėtį, kuris vairuodamas automobilį kartoja eilėraštį, arba mamą, kuri keliasi anksčiau, kad išmoktų šventei skirtas eiles  mintinai. Tiesa, mūsų vaikams deklamuoti sekėsi geriau. :)
Bet labiausiai švyti laimingi žmonės - vaikai ir suaugusieji- kurie susirinko kartu patvirtinti, kad jų šeimose yra labai daug meilės ir kad Šviesai nevalia užgesti.